Derneğimiz; American Staffordshire Terrier (AST) kalitesini artırmak, doğru üretimini sağlamak ve AST severlere doğru  bilgi vermek üzere kurulmuş, faaliyet gösteren bilimsel ve doğru metodlarla çalışan bir dernektir., Irk garantisi için soy kütüğü takibi yaparak, bilinçli ve doğru üretimi destekleyerek şecereli köpek üretimini sağlamak derneğimizin en hassas olduğu nokta olup, KIF bünyesinde, American Staffordshire Terrier (AST) Köpeğine ilgi duyanlara yardımı ve bilgi vermeyi amaç edinmiştir Devamını oku..
Her yıl düzenli olarak belli illerde yapılacak KIF etkinliklerinin yanısıra, kulüp yarışmaları (Irk standartı yarışmaları), Eğitim Seminerleri ve Eğitim Sınavları dahil olmak üzere sivil toplum kuruluşları ile birlikte toplumsal farkındalık amaclı gösterilerde yer almak. Devamını oku..
Dernegimize 18 yaşını doldurmuş ve daha büyük olan Tc vatandaşı olan kadın/erkek herkes uye olabilir. Site Bilgi ve Dökümanlar başlığı altında bulunan ÜYE BAŞVURU FORMUNU eksiksiz olarak doldurup, iletişim adresini posta yolu ile gönderilmesi gerekmektedir. Devamını oku..
http://www.americanstaffdernegi.com/sayfa-UyelIk-aCiklamasi-47.html Devamını oku..
Dernegimizin 2018 yılı için, yapmış olduğu başvurusu kabul görmüş üyelerimizden yılda 1defa olmak üzere 100tl bağış kabul edilmektedir. Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİ